Dołącz do nas
sklep snowgirl.pl

Bałkańskie Klimaty vol.3! Snow Camp FlyBunny w Bośni

Newsy

Bałkańskie Klimaty vol.3! Snow Camp FlyBunny w Bośni

Naszym celem jest olimpijska miejscowość narciarska znajdujaca sie w Bośni – JAHORINA. Tu śnieg miesza się ze słońcem a wokół słychać znakomitą muzykę! Zdobądź stoki znane bardzo niewielu i baw się w Orientalnej Krainie 1001 nocy!

 

TERMIN: 20 -29 STYCZNIA 2017 roku

(wyjazd z Warszawy, Łodzi i Katowic)

 

SKI CENTRUM JAHORINA – rozciągający się na długości 30 km łańcuch górski, leżący w masywie górskim Dinary, od Sarajewa oddalona jest zaledwie o rzut beretem. Jahorina swoją popularność zawdzięcza wyjątkowo łagodnemu klimatowi, mieszance prądów kontynentalnych i ciepłego śródziemnomorskiego powietrza. Pokryta jest śniegiem średnio 175 dni w roku, z dobrymi warunkami narciarskimi. Posiada ponad 35 km tras narciarskich, które obsługiwane są przez 3 wyciągi 6-krzesełkowe, 2 wyciągi 2-krzesełkowe i orczykI, przewożące na godzinę ponad 10.000 narciarzy i snowboardzistów!

Na Jahorinie możecie poczuć się jak na Olimpiadzie, ponieważ na czterech trasach odbywały się zawody Olimpijskie w 1984 roku. Rewelacyjne warunki do freeridu. Dużo opcji backcountry. Generalnie rewelacja:)

 

CENA 1400 pln
DLA OSÓB KTÓRE BYŁY JUZ NA WYJAZDACH ZIMOWYCH Z FLYBUNNY – RABAT 50 zł 🙂

 

Więcej info i zapisy na www.flybunny.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry